podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Projekt "Dziecko Na Pokładzie"
2007-04-01
Baby on board to projekt Fundacji Marka Kamińskiego, skierowany do rodziców i ich dzieci, do przyszłych rodziców oraz do wszystkich tych, których fascynują podróże i odkrywanie świata. Celem projektu jest przełamywanie stereotypu spędzania wolnego czasu z małym dzieckiem tylko w domu lub wręcz bez dziecka.

Głównym celem projektu jest pokazanie, jak podróżować z małym dzieckiem. Baby on board ma zachęcić rodziców do wspólnego podróżowania i do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem, pokazać różne aspekty życia dzieci i rodzin na świecie, w różnych kulturach i religiach. Ma również odkrywać jak dzieci są traktowane i postrzegane w różnych krajach na świecie.

Ta wspólna podróż rodziców i dziecka rozpoczęła się w Polsce, ale droga będzie wiodła znacznie dalej. Poprowadzi w niezwykłe miejsca, wraz z różnymi plemionami i narodowościami, poprzez wspaniałe kultury świata. Kamińscy dotrą na wszystkie kontynenty świata. W planach są : Norwegia, Kanada, Stany Zjednoczone, Chile, Antarktyda (King George Island), Kiribati, Australia, Japonia, Rodrigues, Maroko, Włochy.

Bohaterami wprowadzającymi w ten fascynujący świat podróży z dzieckiem będzie znany podróżnik Marek Kamiński wraz z żoną Katarzyną i dwuletnią córką Polą. Sama idea wyprawy zrodziła się w głowie Katarzyny, mamy Poli.

Rodzinie w podróży będzie towarzyszył pies Aja, która jest świetnym opiekunem Poli, a dodatkowo sprawić może wiele niespodzianek i zabawnych sytuacji.

Więcej informacji o całym projekcie na www.babyonboard.pl.

Podczas podróży, w ramach akcji Leroy Merlin Poznajemy Domy Świata, rodzina Kamińskich będzie również zbierać materiał o najróżniejszych domach na świecie. Więcej informacji na www.domyswiata.pl.
Kamińscy przetestują również wprowadzany na polski rynek nowy produkt, tzw. MULTI - wielofunkcyjny fotelik dla dziecka. Więcej informacji na www.multifotelik.pl. W organizacji podróży uczestniczy również Ambasada Norwegii.
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ