podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl »
reklama
Geozeta - podróże małe i duże
Magazyn Koła Naukowego Studentów Geografii Uniwersytetu Warszawskiego GEOZETA to pismo powstałe pod koniec 1997 roku. Zostało założone przez kilkuosobową grupę studentów geografii, członków Koła Naukowego Studentów Geografii UW. W ciągu jednego roku przekształciło się z periodyku wydziałowego, a potem uniwersyteckiego, w czasopismo o zasięgu ogólnopolskim.
Na skutek problemów w dalszym wydawaniem pisma, a także licznych próśb o przesłanie numerów archiwalnych, w 2002 roku powstal pomysł stworzenia internetowej wersji pisma zawierającej archiwum opublikowanych dotąd artykułów, a także nowe - niedrukowane artykuły. Calość chcemy uzupełnić praktycznymi informacjami tworząc podróżniczy vortal Geozeta.pl.
Celem istnienia GEOZETY jest popularyzowanie wiedzy geograficznej, propagowanie różnych sposobów poznawania świata oraz umożliwienie młodym ludziom publikowania ciekawych artykułów o tematyce związanej z profilem pisma.
W GEOZECIE ukazują się artykuły podróżnicze – gorące relacje pasjonatów geografii z własnych, niejednokrotnie niezwykle egzotycznych wędrówek. Staramy się, by większość artykułów niosła możliwie bogatą treść krajoznawczą.
GEOZETA skierowana jest do osób kochających świat i podróże, do czytelników ciekawych otaczającego nas świata. Nasz magazyn polecamy również wszystkim tym, którzy chcą podróżować, lecz nie potrafią lub po prostu boją się spojrzeć nań inaczej, niż poprzez okno telewizora czy codziennej prasy. Z pewnością znajdą oni w GEOZECIE inspiracje do zorganizowania własnej ekscytującej i taniej podróży.
Wyróżnienia
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ
NEWSLETTER
Jeżeli chcesz na bieżąco być informowany o nowych artykułach w Geozecie, wydarzeniach, zapowiedziach, podaj swoj adres e-mail:
Sprawdź nasze podróże!
W serwisie znajduje się 504 artykułów o 126 krajach.