podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
KONKURS: Chroń oczy przed słońcem – 10 zestawów do zgarnięcia!
2011-09-14
 
KONKURS: Chroń oczy przed słońcem – 10 zestawów do zgarnięcia!
Słońce, wiatr, długie podróże samochodem lub samolotem, dostanie się kurzu czy piasku do oka, alergia oczna - to tylko niektóre przyczyny podrażnienia oczu, które często zdarzają się w czasie wyjazdów urlopowych.

Jak zadbać o oczy na urlopie?  Przede wszystkim należy oczy chronić przed słońcem! Znajdująca się w atmosferze ochronna warstwa ozonu z roku na rok zmniejsza się - coraz więcej niebezpiecznego promieniowania UV dociera do naszych oczu. Pamiętajmy więc o dobrych okularach przeciwsłonecznych i kroplach do oczu z filtrem UV - Hyabak Protector to jedyny taki produkt dostępny na polskim rynku (Hyabak Protector).

Hyabak Protector
Dzięki specjalnej buteleczce ABAK krople nie zawierają żadnych konserwantów i znakomicie usuwają występujące w podróży podrażnienie i zmęczenie oczu.

Warto również pamiętać o codziennej higienie powiek i okolic oczu. Zapobiegniemy odkładaniu się tłuszczu, zaschniętej wydzieliny oraz zanieczyszczeń (piasku, kurzu) na rzęsach i powiekach oraz przywrócimy naturalne dla oka warunki. Dzięki regularnej higienie okolic oczu unikniemy takich objawów dyskomfortu jak: podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie lub opuchlizna powiek, i zwiększymy skuteczność działania kropli do oczu.

Do oczyszczania brzegów powiek należy stosować przeznaczone do tego celu  sterylne i hypoalergiczne chusteczki Blephaclean. Są one nasączone składnikami delikatnie oczyszczającymi i kojącymi, odpowiednimi dla wrażliwych okolic oczu. O zasadach higieny okolic oczu powinni szczególnie pamiętać użytkownicy soczewek kontaktowych.

A teraz czas na KONKURS: CHROŃ OCZY PRZED SŁOŃCEM, w którym do wygrania jest 10 zestawów ufundowanych przez firmę  Thea Polska (kosmetyczka zawierająca krople do oczu Hyabak Protector 5ml, 6 szt. chusteczek Blephaclean do higieny powiek, okulary żelowe, brelok z czujnikiem UV, pomadka ochronna do ust)

Należy odpowiedzieć na 2 pytania

1)  W jakim najbardziej słoneczym miejscu na świecie byłaś/eś ? Opisz w dwóch-trzech zdaniach najciekawsze wrażenia z tego miejsca.

2)  Jak nazywa się substancja, dzięki której krople Hyabak Protector chronią oczy przed promieniowaniem UVB?


Odpowiedzi na pytania należy wysłać do dnia 25.09.2011 na adres krople@geoblog.pl z tytułem Konkurs Hyabak Protector – 10 najciekawszych oraz prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzonych, a Redakcja skontaktuje się z wyróżnionymi osobami.

Informacje o kroplach Hyabak Protector, w tym ich skład, znaleźć można na serwisie produktowym www.hyabak.pl/hyabak-protector/
 
Regulamin konkursu dostępny tutaj.
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ