podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
[Łódź] Noc Podróżnika - Trawers 2007
2007-06-10
Klub Podróżników i Odkrywców oraz Łódzki Sklep Turystyczny TRAWERS organizują NOC PODRÓŻNIKA - TRAWERS 2007.

W odróżnieniu od tradycyjnych pokazów przeźroczy, w czasie NOCY PODRÓŻNIKA obejrzymy kilkadziesiąt krótkich, 15-minutowych relacji fotograficznych z niskobudżetowych podróży po całym świecie. Będzie to spotkanie ludzi, którzy swój wolny czas poświęcają na wyjazdy do najdalszych zakątków globu, oraz tych, którzy dopiero poszukują inspiracji i impulsu, aby odkryć w sobie globtrotterską duszę.

Z założenia nie przewidujemy spotkań z osobami uprawiającymi turystykę ekstremalną, wymagającą dużych nakładów finansowych, wieloletnich przygotowań i żelaznego zdrowia. Nie będzie żadnych "gwiazd" - podróże są dla zwykłych ludzi!
 

NOC PODRÓŻNIKA odbywa się pod hasłem - Przyjdź i opowiedz o swojej podróży!

Wbrew pozorom w naszym mieście jest wielu aktywnych podróżników, którzy bardzo chętnie podzielą się swoimi wrażeniami, pokażą przeźrocza i spróbują namówić słuchaczy do podążenia swoim śladem.

W programie konkurs na najciekawszy pokaz, dyskusje podróżników, wymiana doświadczeń praktycznych. Będziemy rozmawiali także ze specjalistami o sposobach zabezpieczenia przed chorobami tropikalnymi.

NOC PODRÓŻNIKA odbędzie się w dniu 15 czerwca 2007, piątek. Rozpoczęcie o godzinie 19.00, zakończenie późno w nocy. Spotkanie będzie się odbywać w atmosferze "klubowej", co umożliwia uczestniczenie tylko w dowolnie wybranych punktach programu i pokazach.

Gościć nas będzie ŁÓDZKA PIWNICA ARTYSTYCZNA "PRZECHOWALNIA" ul. 6-go Sierpnia 5 (róg Al. Kościuszki). Wstęp jest wolny.

Kraje, które odwiedzimy na pewno to: ETIOPIA, MONGOLIA, MAROKO, JEMEN, GRUZJA, TYBET, KAMBODŻA, ARGENTYNA, ARMENIA, SYRIA, JORDANIA, KENIA, INDONEZJA, CHILE, AZERBEJDŻAN, CHINY, INDIE, NEPAL, BOLIWIA. Ponieważ stale zgłaszają się kolejni podróżnicy, lista będzie się poszerzać do ostatniej chwili.

Propozycje pokazów można zgłaszać:
Łódzki Sklep Turystyczny TRAWERS, ul. Piotrkowska 4,
tel. 601 061 063, AGNIESZKA LIPIŃSKA.
Zastrzegamy sobie prawo nieprzyjęcia pokazów niezgodnych z ideą imprezy.
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ