podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Żaglowozy w drodze do Mongolii!
2008-07-29
 
22 lipca pomyślnie odprawiliśmy w Łowiczu nasze żaglowozy oraz sprzęt wyprawowy i pojechały kontenerem do Mongolii. Wszystko odbyło się dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pomocy firmy Bracia Urbanek

Na miejsce przybyli przedstawiciele władz miasta Łowicza, Państwo Urbanek, Radca Ambasady Mongolii w Polsce oraz Ojciec Chrzestny wyprawy - pan Wojtek Skarżyński. Wszystkim Gościom oraz przybyłym na miejsce mediom Dziękujemy!

Pakowanie skrzyń transportowych oraz żaglowozów nie było prostym zadaniem. Wszystko należało dokładnie opisać i policzyć, jako, że sprzęt ma później wrócić do Polski. Załadunek do kontenera na słoiki z przetworami warzywnymi Sponsora, też nie był łatwym zadaniem - w ruch poszły wszystkie liny, taśmy i gumy mocujące jakie posiadaliśmy. Oczywiście razem z przetworami i naszym sprzętem pojechały dary dla ośrodka Savio Home w Mongolii. W związku z hojnym podarunkiem jaki otrzymaliśmy od firmy LUNA Polska z Krakowa (narzędzia i zestawy naprawcze do żaglowozu) niektórymi z nich postanowiliśmy się podzielić z ośrodkiem misyjnym i dopakowaliśmy do darów jedną wiertarkę i szlifierkę.
 
Więcej informacji na stronie http://mongolia.info.pl/content/view/115/67/
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ