podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
[Warszawa] - III Festiwal Bębnów
2008-07-08
 
Serdecznie zapraszamy na niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie etniczne!
III Festiwal Bębnów Warszawa 1-10 sierpnia 2008r

www.FestiwalBebnow.pl


Podczas III Festiwalu Bębnów Czekają Was wyśmienite warsztaty perkusyjne i bębniarskie! Kilkanaście grup o różnorodnym profilu, m.in. djembe, dunduny, congi, zestaw perkusyjny...

Z szerokim uśmiechem powita Was nasza starannie dobrana kadra najlepszych instruktorów, a wśród nich: Kuba Pogorzelski, Hubert Zemler, Nikodem Bąkowski, Bogusz Wekka, Przemek Kalinka, Ale Miodowska, Maxime Piaza (Francja), Wiola Wojciechowska, Daniel Moński.

Nowością w tym roku są tematyczne warsztaty taneczne! Samba, Rumba & Orisha i Afro!

Dla chcących wiedzieć więcej o kulturze związanej z rytmem znajdą się też fascynujące pięciodniowe zajęcia poświęcone tradycyjnym związkom tańca z rytmem. Zajęcia pt.: "RYTMIKA SALSY" polecamy wszystkim tancerzom.

Uwaga bębniarze! Już ruszyły zapisy na warsztaty!!!
Grafik wraz z cennikiem znajdziecie już na oficjalnej stronie festiwalu: www.FestiwalBebnow.pl

Organizatorzy przewidzieli zniżki dla zapisujących się wcześniej. Wpłata pełnej kwoty do 15 lipca to 20% zniżki. Przygotowano również ofertę z 10% zniżką dla grup zorganizowanych (minimum 5 osób)!!!

W tym roku Festiwal rozpocznie z hukiem Ogromna Parada Brazylijska na Nowym Świecie! Barwny korowód tancerzy i muzyków ruszy w niedziele 3 Sierpnia spod Ronda de Gaulle'a o godz. 13:00 i dotrze pod scenę na ul.Ordynackiej, gdzie odbędzie się koncerty i pokazy tańca.

Finał III Festiwalu Bębnów odbędzie się 9 Sierpnia na Mega Imprezie Galowej w klubie GROUND ZERO. Zagra dla Was Ritmodelia, grupa -perkusyjna SHO, zatańczy rewia karaibska SalsHall Ortodox! Ponadto odbędą się konkursy, pokazy tańca i pokazy festiwalowych grup, które zaprezentują ciekawe rytmy z różnych zakątków świata m.in. Kuby, Brazylii czy Afryki!

Jak co roku odbędzie się również dzień targowy, na którym kilka najlepszych krajowych producentów wszelakich bębnów rozstawi dla Was swoje stoiska...A pod koniec festiwalu wszyscy uczestnicy będą mogli skonfrontować swoje umiejętności na perkusyjnym jam session!

Wszelkie informacje o warsztatach można uzyskać drogą mailową:
info@festiwalbebnow.pl lub telefoniczną 502 29 29 31, jak również bezpośrednio w Szkole Tańców Karaibskich przy Al. Niepodległości 159 lok.120 w Warszawie.
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ