podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
[Warszawa] Slajdowisko "Gruzja. Z taborkiem przez świat"
2008-03-25
Studencki Klub Górski zaprasza na pokaz slajdów "Gruzja. Z taborkiem przez świat", który odbędzie się 2 kwietnia 2008 o godz. 20:15 w audytorium Starego BUW, ul. Krakowskie Przedmieście 24 (Uniwersytet Warszawski). Slajdy pokażą: Monika Dybowska i Jędrzej Ochremiak. Wstęp bezpłatny.

"W dzieciństwie lubiłem przyglądać się globusowi i miałem wówczas kilka takich miejsc na świecie, o których chociaż nic nie wiedziałem, to czułem jakby przez skórę ich egzotykę. Jednym z takich miejsc była Gruzja, stąd decyzja o wyjeździe właśnie w tym kierunku.

Ponieważ jako studenci ciągle mieliśmy więcej czasu niż pieniędzy, bezdyskusyjnie odrzuciliśmy samolot zdając się na czterodniową tułaczkę drogą lądową metodą "czym się da". I dobrze, bo już sama podróż stanowiła ciekawe przeżycie. Było to jednak dopiero preludium. Gruzja powitała nas wspaniałymi zabytkami, których nawet sobie nie wyobrażaliśmy oraz ludźmi, w których bezinteresowną gościnę do tej pory trudno nam uwierzyć, choć doświadczaliśmy jej przez miesiąc. No i wreszcie góry- Kaukaz był dla każdego z nas pierwszymi, wysokimi górami, gdzie nikt nam wcześniej nie przytroczył tabliczki z czasem przejścia i wygodnym schroniskiem u celu spacerku.

Tak więc miało co się dziać i działo się, a o szczegółach opowiemy (i pokażemy na zdjęciach) w czasie pokazu, na który jeszcze raz serdecznie zapraszamy."

Zapraszamy także na kolejne pokazy slajdów:

02. kwietnia 2008
Gruzja - z taborkiem przez świat
Slajdy pokażą Monika Dybowska i Jędrzej Ochremiak

09. kwietnia 2008
Z Alberty na Alaskę. Przez góry i odludzia Ameryki Północnej
Slajdy pokaże Wojciech Paczos

23. kwietnia 2008
Welocypedem przez piachy Bliskiego Wschodu
Slajdy pokaże Arkadiusz Stefański
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ