podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
[Warszawa] Impreza arabska „Orient Express” w CDQ
2007-09-07
ARABIA.pl zaprasza wszystkich na imprezę "Orient Express", która odbędzie się 11 września tradycyjnie w klubie CDQ przy ul. Burakowskiej 12. Ci, którzy nas znają wiedzą, że z pewnością nie zabraknie takich atrakcji jak fajka wodna, arabskie przysmaki, malowanie henną i taniec brzucha.

Specjalnymi gośćmi na imprezie będą uczestnicy organizowanych przez Stowarzyszenie ARABIA.pl warsztatów euro-arabskich – młodzież z sześciu państw: Algierii, Jordanii, Egiptu, Niemiec, Grecji oraz Autonomii Palestyńskiej. Celem projektu jest promocja dialogu międzykulturowego między młodymi Europejczykami i Arabami. Impreza "Orient Express" jest właśnie elementem projektu integracyjnego – bo nic bardziej nie zbliża ludzi do siebie niż spotkanie przy smakowitych potrawach – serwowanych tradycyjnie przez Habibi.pl – i dobrej muzyce, która w tym przypadku będzie miksem rytmów z wszystkich reprezentowanych przez młodzież zakątków świata.

Szczególnego tonu imprezie nada także symboliczna data, która będzie dobrym pretekstem do dyskusji na temat pokoju na świecie, różnic kulturowych i stereotypów, jakimi każdy z nas się posługuje.

Impreza zapowiada się więc na prawdziwy Orient Express - z ul. Burakowskiej przeniesiemy się w świat mieszanki kulturowej, w której każdy znajdzie coś dla siebie, a z pewnością nikt nie będzie żałował, że przyszedł.
 
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ