podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Festiwal Fotografii w Krynicy - już za kilka dni...
2007-07-02
Dziś otwiera podwoje Biuro Festiwalu w Krynicy. Będą w nim czekać na Państwa wolontariusze, którzy udzielą wszelkich informacji związanych z imprezą. Otwarcie Festiwalu zbliża się wielkimi krokami.
 
Biuro Festiwalu zlokalizowane w gościnnych wnętrzach hotelu "Saol" przy ul. Zdrojowej 16 czeka na wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat imprezy.

Autorzy wystaw konkursowych mogą zgłaszać się do Biura po przyjeździe do Krynicy. Wolontariusze poprowadzą Państwa do obiektu i wskażą miejsce, w którym przewidziano montaż Państwa wystawy. W razie potrzeby pomogą zorganizować materiały techniczne potrzebne do montażu.

Zwiedzający otrzymają w Biurze Festiwalu folder (dostępny od 6.07) ze szczegółowym programem imprezy, opisem wystaw i mapką pozwalającą na łatwe odnalezienie wszystkich ekspozycji. Na wszystkich zainteresowanych będą czekać też darmowe gadżety i upominki od Partnerów i Patronów Festiwalu – będą rozdawane aż do wyczerpania zapasów!

Dziennikarze znajdą w Biurze Festiwalu komplet informacji o imprezie, których chętnie udzieli rzecznik – Pan Konrad Myślik. Na dziennikarzy, którzy potwierdzą swoje przybycie (mailowo lub telefonicznie) przed otwarciem Festiwalu w piątek 6.07 będą czekać pakiety prasowe.
 
Więcej informacji na stronie festiwalu
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ