podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Wybierz się na Ice Safari w Nowej Zelandii!
2011-08-01
 
Niezapomniane wrażenia, przygoda i 100% emocji. Tego wszystkiego (a nawet więcej) można doświadczyć podczas Ice Safari. Polacy tłumnie oblegają wakacyjne kurorty i korzystają z uroków upalnego lata. Tymczasem w Queenstown w Nowej Zelandii można poczuć smak prawdziwego zimowego szaleństwa. W serwisie, który właśnie wystartował – www.icesafari.onet.pl – można dowiedzieć się więcej o nowej, orzeźwiającej formie aktywnego wypoczynku – Ice Safari.

Czym jest Ice Safari? To przygoda hen hen daleko, łącząca gorące lato z czymś bardzo zimnym. Jako nowoczesna forma spędzania wakacji zyskuje sobie coraz więcej miłośników. Również w Polsce.
 


Mieszkańcy półkuli północnej, którzy w środku lata chcą przeżyć spontaniczną zimową przygodę, najczęściej wybierają Wyspę Południową w Nowej Zelandii. Na miejscu sami wybierają lodowe atrakcje, które przeżyją. Wśród nich m.in. przelot helikopterem nad Skipper Canyon i Wakatipu czy jazda skuterami śnieżnymi. Spragnieni dobrej zabawy doświadczą również off-roadu 4x4, czyli jazdy jeepem po najbardziej dzikich zakątkach śnieżnej krainy. Na miłośników nart i snowboardu czeka profesjonalny sprzęt i szusowanie po 4. największym snowparku świata. A na koniec 100% emocji podczas jazdy łodzią motorową czy skoków na bungee.

Tych wszystkich atrakcji można doświadczyć w Queenstown, mieście położonym na Wyspie Południowej Nowej Zelandii. Jego krajobraz jest nadzwyczajny – tak jak nazwa pasma górskiego The Remarkable Mountains, który przecina krainę Queenstown Lake District. Położone nad brzegami jeziora Wakatipu i otoczone rzekami miasto od lat zachwyca twórców światowego kina – to tutaj powstał m. in. "Władca Pierścieni".

Czym jest Ice Safari? Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Nowej Zelandii? Dlaczego Queenstown to idealne miejsce na zimowe szaleństwo w środku lata? Tego wszystkiego można dowiedzieć się w sekcji Ice Safari (www.icesafari.onet.pl).
 
 
Aby wyjechać na Ice Safari wystarczy wziąć udział w loterii - kupić jedno opakowanie promocyjne piwa LECH i wysłać kod spod kapsla lub zawleczki – poprzez sms (62gr z Vat) lub za pośrednictwem strony internetowej www.lech.pl za darmo. Nagroda główna to 8 dwuosobowych, 10-dniowych wyjazdów na Ice Safari do skutej w tym czasie lodem i śniegiem Nowej Zelandii. Dodatkowo, uczestnicy loterii mogą wygrać 800 przenośnych lodówek. Możliwość wygrania promocyjnych wyjazdów na ICE SAFARI tylko do końca sierpnia.
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ