podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Festiwal Podróżniczy Travenalia w Krakowie
2010-10-07
To będzie wyjątkowy weekend dla łowców przygód! W dniach 16-17 października w Krakowie odbędzie się Festiwal Podróżniczy Travenalia, w trakcie którego o swojej pasji opowiadać będą m.in. Beata Pawlikowska, Robert Makłowicz oraz Tomasz Gorazdowski. W ramach imprezy odbędą się także warsztaty medycyny podróży, projekcje filmów.

Na widzów czeka morze cennych nagród. Nagroda główna to bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie ufundowany przez Primapol Travel.

Travenalia nawiązują do tradycji podróżniczych spotkań organizowanych w Krakowie już w latach 70. XX wieku. Były to imprezy otwarte zarówno dla tych, którzy podróżowali po świecie jak i dla tych, którzy tylko o tym marzyli. Na spotkania do Krakowa przyjeżdżali wtedy podróżnicy z całej Polski. Podobnie będzie i w tym roku!

W trakcie festiwalu będzie okazja do odkrycia wielu ciekawych zakątków świata, porozmawiania z osobami, które je odwiedzili, a także wzięcia udziału w licznych konkursach. W sobotnią noc w Klubie Kijów będzie można zaszaleć na imprezie "Roztańczony, rozśpiewany świat" przy dźwiękach muzyki z całego świata oraz obejrzeć egzotyczny występ tancerek i bębniarzy z grupy Tamtamitutu. Niedziela upłynie pod znakiem projekcji filmowych oraz kolejnych spotkań z podróżnikami.

Festiwal Podróżniczy Travenalia odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora UJ prof. dr hab. Karola Musioła.

Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Jagielloński, a współorganizatorami Samorząd Studentów UJ, Akademicki Klub Turystyczny Rozdroże przy UJ oraz Fundacja Studentów i Absolwentów UJ Bratniak.

TRAVENALIA Festiwal Podróżniczy
Czas: 16-17 października 2010
Miejsce: Kraków, ul. Krupnicza 33,  Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

WSTĘP WOLNY!

Szczegółowy program festiwalu oraz pozostałe informacje na www.travenalia.pl
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ