podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
[Warszawa] Zaproszenie na slajdy z Afganistanu
2009-04-15
Moi Drodzy,
bardzo serdecznie zapraszam Was do Afganistanu!
Chwilowo za pośrednictwem slajdów i opowieści, ale niedługo, mam nadzieję, osobiście (po prostu nie mam jeszcze opracowanego planu wycieczki i zarejestrowanej agencji podróżniczej Afgan-travel albo jakoś inaczej :)))

Pokaz slajdów odbędzie się 23 KWIETNIA (czwartek) o godzinie 20.00 w kawiarni SENSNONSENSU (pasuje do tematu :), na ulicy Wileńskiej /róg Zaokopowej.

Zarezerwujcie sobie minimum 2 godzinki, a może i dłużej, bo będzie serwowana herbatka po afgańsku w przerwie (przynajmniej takie są plany).

Mapka dojazdu do kafejki na www.sensnonsensu.pl (pierwsza w prawo za wielkim gmachem dyrekcji PKP naprzeciwko cerkwi a potem druga przecznica wliczając Inżynierską).

Na zachętę możecie zajrzeć na www.olga.geoblog.pl, aby zerknąć na przykładowe zdjęcia – są też tam jakieś moje impresje o Afganistanie.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia w następny czwartek. Oczywiście możecie wziąć ze sobą znajomych, przyjaciół, krewnych, mężów, żony  - myślę, że dzieci nie zachowają spokoju przez tak długi czas ale oczywiście nie ma zakazu :)))

PS. Proszę, jeśli możecie potwierdzić obecność to będzie super (om1(małpa)o2.pl), pozwoli nam to przygotować miejsce, bowiem pokaz jest otwarty w ramach cyklu Totutotam i może, acz nie musi być większa frekwencja.

Dzięki
Olga Mielnikiewicz
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ