podróże, wyprawy, relacje
ARTYKUŁYKRAJEGALERIEAKTUALNOŚCIPATRONATYTAPETYPROGRAM TVFORUMKSIEGARNIABILETY LOTNICZE
Geozeta.pl » Aktualności
reklama
Kup kalendarz Gruzja 2009
2009-01-13
W salonach sieci sprzedaży EMPIK jest już dostępny poświęcony Gruzji kalendarz na rok 2009 nad powstaniem którego Patronat honorowy objęła Polska Akcja Humanitarna. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza umożliwi Polskiej Akcji Humanitarnej i jej partnerom prowadzenie dalszych działań pomocowych na rzecz ofiar sierpniowego konfliktu w Gruzji.

Powstały dzięki charytatywnej współpracy organizacji pozarządowych, firm oraz osób prywatnych kalendarz ścienny w formacie A3, zawiera fotografie przedstawiające różnorodne krajobrazy i zabytki malowniczej, wielokulturowej Gruzji.

Sto dni od zawieszenia broni w strefie konfliktu nadal jest niespokojnie, co uniemożliwia uchodźcom powrót do domów. Dochód ze sprzedaży kalendarza umożliwi kontynuację akcji pomocowej na rzecz uchodźców.
 


Pod koniec 2008 roku, na mocy zawartego Porozumienia o Współpracy PAH podpisał umowę z gruzińskim partnerem Academy for Peace and Development na realizację projektu pomocy humanitarnej w gruzińskiej wiosce Szertuli w strefie buforowej, oddalonej o 7 km od miasta Cchinvali. Celem projektu jest pomoc w odbudowie najbardziej zniszczonych domów, zaopatrzenie miejscowej ludności w mąkę, drewno i piece, niezbędne do przetrwania zimy.

PAH pomaga ludziom w sytuacjach kryzysowych w jak najszybszym uzyskaniu samodzielności i przyjęciu odpowiedzialności za własną przyszłość. Zasadą obowiązującą od samego początku działania fundacji jest udzielanie pomocy bez względu na narodowość, rasę, religię czy stronę konfliktu.
 
Więcej informacji na stronie www.gruzja2009.pl
powrót
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
Rok: 2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012 
Miesiąc: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Jeśli masz informację o wydarzeniu związanym z podróżami, turystyką, przyrodą, poinformuj nas o tym
Lista zwycięzcówWYŚLIJ ARTYKUŁ